Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У ІІ кварталі більше 28 тисяч адвокатів взяли участь у тренінгах РАР, понад 8 тисяч – у заходах НААУ

У ІІ кварталі більше 28 тисяч адвокатів взяли участь у тренінгах РАР, понад 8 тисяч – у заходах НААУ

Адвокатура 16:32 Пн 03.08.20 710 Переглядів Версія для друку

У квітні-червні 2020 року ради адвокатів регіонів та НААУ продовжували проведення заходів з підвищення кваліфікації для адвокатів.

Як свідчать дані статистики про діяльність РАР у ІІ кварталі цього року, 28 482 взяли участь у семінарах і тренінгах. Всього РАР провели 52 навчальні заходи за цей період.

Найбільш активним у цьому напрямку стала рада адвокатів Дніпропетровської області. Завдяки оперативному переходу на онлайн-навчання, під час карантину на Дніпропетровщині відбулося 26 семінарів і тренінгів, в яких взяли участь 19 392 адвокати.

На другому місці по цьому показнику – Рівненська область. РАР організувала 10 навчальних заходів, в яких взяли участь 2847 адвокатів.

4030 адвокатів підвищили кваліфікацію у Київській області, де відбулося 3 навчальні заходи.

НААУ у ІІ кварталі організувала 12 заходів, 2 – спільні, в тому числі з Федеральною палатою адвокатів Німеччини. Аудиторією цих заходів стали 8 131 адвокат, якому зараховано підвищення кваліфікації.

За цей період НААУ видала 2 збірки методичних матеріалів – «Електронні докази. Обшук» та «Найкращі інтереси дитини у цивільному провадженні». РАР видали 69 матеріалів.

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування