Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Відбувся круглий стіл на тему: «Діяльність органів фінансових розслідувань податкової міліції України в умовах реформування»

Відбувся круглий стіл на тему: «Діяльність органів фінансових розслідувань податкової міліції України в умовах реформування»

Адвокатура 11:32 Чт 30.07.20 262 Переглядів Версія для друку

Круглий стіл на тему: «Діяльність органів фінансових розслідувань податкової міліції України в умовах реформування» відбувся 28 липня в НААУ.  У заході взяли участь: Сергій Солодченко, в. о. Голови Державної фіскальної служби України; Дмитро Юровський, радник Голови Державної фіскальної служби України; Олексій Співак, інспектор Ради бізнес-омбудсмена; Яків Воронін, модератор заходу, Голова Комітету НААУ з питань митного та податкового права та Олександр Світличний, член Комітету НААУ з питань захисту бізнесу та інвесторів.

Так, Сергій Солодченко ознайомив із підсумками діяльності податкової міліції ДФС України за I півріччя 2020 р., розкрив питання щодо компетенції, повноважень та структури податкової міліції ДФС України під час реформи Державної фіскальної служби України відповідно до Постанови КМУ № 1200 від 18.12.2018 р., Постанови КМУ № 846 від 25 вересня 2019р., а також повідомив про останні зміни до Положення про Державну фіскальну службу України.

Дмитро Юровський розповів про створення нового органу у сфері фінансової та економічної безпеки держави, реформу податкової міліції 2014 – 2020 рр., основні положення проекту Закону України «Про Бюро економічної безпеки України», № 3087д., а також торкнувся питання дотримання світових стандартів діяльності органів фінансових розслідувань на основі методології кримінального аналізу «ILP» (intelligence-led policing, поліцейська діяльність, керована аналітикою), FinCEN Державного казначейства США, Guardia di Finanza Міністерства фінансів Італії.

Олексій Співак презентував статистику Ради бізнес-омбудсмена щодо скарг підприємств на податкову міліцію та інші правоохоронні органи, окреслив можливості РБО у захисті прав підприємців, а також надав рекомендації для бізнесу й адвокатів щодо оскаржування дій та бездіяльність правоохоронних органів.

Наприкінці круглого столу учасники зробили висновок, що ця тема нині є особливо актуальною та потребує розгорнутого обговорення.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

 

Популярні новини

Вестник:№7-8 серпень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування