Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - До 7 серпня просимо надсилати коментарі до проєкту змін до закону про БПД

До 7 серпня просимо надсилати коментарі до проєкту змін до закону про БПД

Законодавство 21:43 Вт 28.07.20 1222 Переглядів Версія для друку

17 липня у Міністерстві юстиції було презентовано проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення доступу до безоплатної правової допомоги та підвищення якості її надання».

Захід відбувся за участю Заступника Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Валерії Коломієць та в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександра Баранова, представників Верховного суду, офісу омбудсмена, урядових уповноважених з прав осіб інвалідністю та з прав дитини, громадські правозахисні та міжнародні організації .

Документ підготовлено в рамках проведення 5 блоку Моніторингу впровадження та аналізу ефективності прийнятих нормативно-правових актів у сферах правового регулювання банкрутства, виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб), судово-експертної діяльності, судоустрою та судочинства, кримінальної юстиції, адвокатури та адвокатської діяльності експертна група з питань суміжних з правосуддям правових інститутів Директорату правосуддя та кримінальної юстиції Міністерства юстиції.

В НААУ опрацюванням законопроекту займається Комітет з питань БПД. До встановленого дедлайну комітет узагальнить усі пропозиції, які будуть надіслані на адресу НААУ від адвокатів.

Публікуємо проєкт закону разом із супровідними документами. Коментарі та аналітику просимо направляти до 7 серпня на електронну адресу info@unba.org.ua , зазначивши тему листа «БПД»

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення доступу до безоплатної правової допомоги та підвищення якості її надання»

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення доступу до безоплатної правової допомоги та підвищення якості її надання»

Популярні новини

Вестник:№7-8 серпень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування