Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет НААУ з питань банкрутства очолив адвокат Олександр Донченко

Комітет НААУ з питань банкрутства очолив адвокат Олександр Донченко

Адвокатура 10:56 Чт 09.07.20 1330 Переглядів Версія для друку

Розпорядженням № 110 від 9 липня Головою Комітету НААУ з питань банкрутства призначено адвоката Олександра Донченка. 

«На сьогодні банкрутство перетворилося на ризик, який необхідно враховувати у звичайній господарській діяльності. Фактично інститут банкрутства в проекції на його судову складову покликаний забезпечити збереження стабільності господарського/цивільного обігу. Специфіка захисту адвокатами прав боржника або кредитора при розгляді справ про банкрутство полягає в тому, що метою розгляду справи судом є не вирішення спору, а врегулювання конфлікту, що виник через нездатність учасника економічного обігу розрахуватися з кредиторами. Відповідно, за участю у справах про банкрутство адвокат має враховувати інтереси не лише клієнта (зрозуміло, з врахуванням фідуціарності відносин «клієнт-адвокат»), а також і публічно-правові, соціально-економічні, а іноді і політичні інтереси. Буду докладати зусиль, аби діяльність Комітету НААУ з питань банкрутства мала істотний вплив на структуру і механізми функціонування національної системи банкрутства», - повідомив Олександр.

Олександр Донченко спеціалізується на конкурсному праві, структуруванні бізнес-процесів, М&А та захисті прав клієнтів у кримінальних провадженнях економічного спрямування, є експертом у сфері реформи правосуддя, співпрацює із проектом ЄС «Право Justice». Наразі працює на посаді виконавчого директора Національної асоціації арбітражних керуючих, здійснює організаційне, правове, консультативне, експертне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне, фінансове та інше забезпечення діяльності Ради арбітражних керуючих України.

 

Дотепер Головою Комітету був Анатолій Грабовий.

«За період існування Комітету НААУ з питань банкрутства ми працювали на повну. Члени Комітету організовували заходи підвищення кваліфікації, брали участь у робочій групі при Міністерстві юстиції щодо удосконалення Кодексу України з процедур банкрутства, стали організаторами І Форуму з питань банкрутства, який, на жаль, перенесено у зв’язку з епідемією. Я йду з посади Голови Комітету через те, що працюватиму на посаді директора юридичного департаменту Міністерства енергетики, у зв’язку з чим моє право на зайняття адвокатською діяльністю призупинене. Усім колегам дуже дякую за співпрацю та роботу!», - сказав Анатолій.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування