Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - РАУ доручила регіонам до 15 липня надати рішення про звільнених від сплати внесків та поінформувати боржників

РАУ доручила регіонам до 15 липня надати рішення про звільнених від сплати внесків та поінформувати боржників

Регіональне адвокатське самоврядування 16:07 Ср 08.07.20 4722 Переглядів Версія для друку

Рада адвокатів України доручила Радам адвокатів регіонів до 15 липня надати інформацію про їхні рішення, якими адвокати були звільнені від сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

Відповідне рішення прийнято на засіданні РАУ 18 червня, коли було заслухано доповідь Заступника Ради адвокатів України Валентина Гвоздія щодо стану сплати щорічних внесків, а саме про низький відсоток сплати внесків за поточний рік.  

Цим же рішенням РАУ доручила Радам адвокатів регіонів провести інформаційно - роз’яснювальну роботу з адвокатами, які не сплатили щорічний внесок.

Окрім того, Радам адвокатів регіонів доручено забезпечити в повному обсязі внесення відомостей про стажистів адвокатів до Єдиного реєстру адвокатів
України відповідно до Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів
України, затвердженого рішенням Ради адвокатів України № 26 від 17
грудня 2012 року.

Нагадаємо, рішенням РАУ № 22 від 14 лютого 2020 року «Про сплату щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування адвокатами окремих категорій» радам адвокатів регіонів надано право звільняти від сплати 70% внеску на підставі особистої заяви адвоката.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування