Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У тестовому режимі буде запущено процедуру реєстрації адвоката у підсистемі «Електронний суд»

У тестовому режимі буде запущено процедуру реєстрації адвоката у підсистемі «Електронний суд»

Щодо функціонування ЄРАУ 13:50 Ср 08.07.20 3912 Переглядів Версія для друку

8 липня відбулася зустріч представників Секретаріату НААУ та Державної судової адміністрації України, під час якої сторони обговорили питання технічного забезпечення можливості під’єднання адвокатів до підсистеми «Електронний суд» через особистий кабінет адвоката в ЄРАУ.

У процесі зустрічі було вирішено, що незабаром у тестовому режимі буде запущено процедуру реєстрації адвоката у підсистемі «Електронний суд» з подальшим підтвердженням повноважень та дієздатності адвоката через ЄРАУ на дату здійснення такої реєстрації. Адвокати, які не зареєстровані у ЄРАУ, не зможуть пройти відповідну авторизацію у підсистемі «Електронний суд». Для цього сторони підпишуть договір з детальним протоколом обміну даними, щоб забезпечити наявність дійсно захищеного каналу зв’язку. У подальшому це сприяє технічному сприйняттю особистого кабінету адвоката його офіційною електронною адресою у розумінні процесуального законодавства.

Наступним кроком планується створення вкладки «Електронний суд» у ЄРАУ, через яку у майбутньому у адвоката буде можливість входу до підсистеми «Електронний суд» із автоматичною авторизацією адвоката у цій підсистемі із використанням ЕЦП та підтвердженням його повноважень у відповідних справах. Головною перевагою є забезпечення надійності та 100% підтвердження у особи статусу та дієздатності адвоката через ЄРАУ.

Також, було обговорено розробку навчальних матеріалів для адвокатів з питань реєстрації та використання підсистеми «Електронний суд». Слідкуйте за новинами з цього питання на нашому сайті.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування