Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Семінар з підвищення кваліфікації адвокатів у м. Черкаси

Семінар з підвищення кваліфікації адвокатів у м. Черкаси

Інфо для ЗМІ 10:32 Пн 20.07.15 1990 Переглядів Версія для друку

18 липня 2015 року в м. Черкаси відбувся семінар з підвищення кваліфікації адвокатів, організований Національною асоціацією адвокатів України. Семінар відвідало близько 350 адвокатів з Черкаської та Кіровоградської областей, а також інших регіонів України.

Семінар відкрив Гвоздій Валентин Анатолійович, Заступник Голови Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України, який привітав учасників семінару та повідомив їх про останню діяльність НААУ, її здобутки в сфері міжнародного співробітництва, про основні положення змін та доповнень до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», які наразі знаходяться на розгляді в Парламенті, тощо.

На семінарі обговорювалася низка актуальних для адвокатів питань, зокрема: особливості розгляду судами цивільних справ про самочинне будівництво (доповідач: Гуменюк Василь Іванович – суддя Верховного суду України, заслужений юрист України); особливості розгляду окремих категорій справ у світлі практики Європейського суду з прав людини (доповідач: Пошва Богдан Миколайович - суддя Верховного суду України, заслужений юрист України); огляд останньої практики ЄСПЛ у справах щодо України (доповідач: Дроздов Олександр Михайлович – Голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України, адвокат, к.ю.н., доцент); та дії захисника в кримінальному провадженні із застосуванням примусових заходів виховного характеру (доповідач: Грабовський Юрій Леонідович – Заступник Голови ВКДКА, адвокат). Традиційно до семінару було включено питання історії адвокатури України (доповідач: Василик Ірина Богданівна – к.і.н., доцент, керівник Науково-методичного центру досліджень адвокатури і права при НААУ, керівник Проекту «Історія адвокатури України»).

Семінар викликав значний інтерес з боку учасників, а також жваву дискусію між учасниками та доповідачами. По завершенню заходу всі учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Популярні новини

Вестник:№3 березень 2020 - Вісник;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування