Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Участь у проекті «Практика онлайн», спрямованого на підтримку професійного розвитку студентів-правників – продовжено до 06 липня 2020 року

Участь у проекті «Практика онлайн», спрямованого на підтримку професійного розвитку студентів-правників – продовжено до 06 липня 2020 року

Анонси 19:33 Ср 01.07.20 1557 Переглядів Версія для друку

Комітетом НААУ з питань юридичної освіти продовжено термін участі у проекті «Практика онлайн», що спрямований на комунікацію між адвокатами, адвокатськими об’єднаннями та студентами-правниками для забезпечення можливості студентами проходити практику в онлайн-режимі. Окрім очевидної користі для студентів, цей проект, сподіваємося, принесе певні «дивіденди» й для адвокатів, адже можна буде «зекономити» робочі місця в офісі та прийняти більше практикантів, не обмежуючись тими, які проживають чи навчаються у тому ж регіоні.

Проект буде реалізовано у декілька етапів, перший з яких передбачає збір інформації серед адвокатів, які бажають долучитися до участі у проекті та надати студентам місце для проходження практики.

Отримана інформація буде розповсюджена серед студентів, які здійснюють навчання за юридичними спеціальностями.

Для того, щоб полегшити процес пошуку практикантів, які якнайкраще відповідають Вашим вимогам, Комітет НААУ з питань юридичної освіти створив анкету https://cutt.ly/yu4sE7j, яку пропонує Вам заповнити, у випадку якщо Ви чи Ваша компанія готові приймати студентів юридичних спеціальностей для проходження практики у віддаленому режимі.

Просимо заповнити цю анкету до 6 липня 2020 року, щоб якнайшвидше долучитися до діяльності НААУ з підтримки студентства на шляху професійного розвитку.

Детальніше з умовами участі у проекті можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/Vu4aFLI.

Контакна особа: Ольга Поєдинок +38(067)403-15-00, Галина Мотіна +38(050)106-48-90

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2021;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування