Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ вітає білоруських колег з Днем адвокатури

НААУ вітає білоруських колег з Днем адвокатури

Адвокатура 12:57 Ср 24.06.20 349 Переглядів Версія для друку

Шановні колеги!

Від усієї Національної асоціації адвокатів України хочемо висловити найтепліші і найщиріші вітання з Днем адвокатури Республіки Білорусь.

Ми щиро раді, що Республіканська колегія адвокатів Республіки Білорусь є нашим багаторічним та надійним партнером у розвитку незалежної адвокатури, встановленні високих професійних стандартів в юридичній практиці і практичній реалізації принципів верховенства права і закону.

Ми також вітаємо взаємовигідне співробітництво між українськими та білоруськими колегами, прагнення розширювати наші двосторонні контакти, просувати спільні заходи і створювати інші можливості для обміну досвідом і знаннями.

Бажаємо вам досягти тих висот, які ви поставили на шляху до досягнення цілей, а також в просуванні престижу професії всередині країни і зміцненні іміджу адвокатури Республіки Білорусь на світовій арені!

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування