Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 18 червня відбудеться засідання РАУ

18 червня відбудеться засідання РАУ

Анонси 16:07 Пт 12.06.20 2541 Переглядів Версія для друку

Голова  Ради адвокатів України Лідія Ізовітова скликає засідання РАУ для обговорення позиції Голови Верховного суду Валентини Данішевської щодо  неможливості забезпечення обвинувальних вироків поки адвокатура буде сильнішою за прокуратуру та  ролі адвокатів, яким не потрібно платити, заощаджуючи  на їхніх послугах.

Така позиція Голови Верховного суду Валентини Данішевської була проголошена  під час онлайн-зустрічі, який проводила Асоціація правників України 1 червня 2020 року, і результати якої широко висвітлено в ЗМІ.

 Засідання РАУ відбудеться 18 червня. Лінки для участі у відеоконференції буде надіслано учасникам засідання напередодні.

 
 

Популярні новини

Вестник:№10 жовтень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування