Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет з трудового права провів своє перше засідання

Комітет з трудового права провів своє перше засідання

Адвокатура 13:29 Пн 18.05.20 318 Переглядів Версія для друку

Новостворений Комітет з трудового права провів своє перше засідання в режимі онлайн, на якому були присутні Голова Комітету Вікторія Поліщук, її заступниця Катерина Цвєткова, а також члени Комітету: Ганна Лисенко, Дмитро Навроцький і Максим Панченко. На засіданні присутніх ознайомили зі специфікою функціонування Комітету, презентували пріоритетні напрямки його діяльності та розглянули новітні виклики в галузі трудового права.

До обговорення порядку денного було запрошено двох спікерів – Оксану Сєдашову – PhD, психологиню, міжнародну радницю з медіації, експерта в галузі організаційної та юридичної психології, викладачку Вищої школи адвокатури НААУ та Олесю Тарасенко – заступницю начальника управління Державної служби зайнятості.

Зокрема, під час свого виступу перший спікер – Оксана Сєдашова – розповіла адвокатам про тренди ринку праці в епоху четвертої індустріальної революції, роботу в умовах gig economy, психологічні особливості співпраці різних поколінь на одному підприємстві, установі чи організації. Доповідачка закцентувала увагу на тому, що наразі роботодавці все більше уваги приділяють таким трендам, як Work&Life balance, забезпечення гендерної рівності на робочому місці, питанням аутсорсингу та аутстафінгу тощо. 

Основні проблеми в питаннях зайнятості населення розкрила Олеся Тарасенко, яка зауважила, що трудове законодавство потребує негайного реформування, і побажала членам Комітету наснаги у своїх законотворчій діяльності.

У резолютивній частині засідання Голова Вікторія Поліщук наголосила на важливості активного залучення всіх членів Комітету до написання наукових статей, розроблення методичних рекомендацій для адвокатів, проведення лекцій у Вищий школі адвокатури НААУ, а також до створення дайджесту судової практики у сфері трудового права.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2019;
№5 травень 2020 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування