Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - «Не залишимо нікого в біді!» - НААУ закликає допомогти адвокатам, які опинились у складних життєвих обставинах

«Не залишимо нікого в біді!» - НААУ закликає допомогти адвокатам, які опинились у складних життєвих обставинах

Адвокатура 11:23 Ср 29.04.20 5067 Переглядів Версія для друку

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова повідомляє, що НААУ розпочинає благодійний проект допомоги адвокатам, які в умовах карантину через пандемію коронавірусу опинились у складних життєвих обставинах і потребують підтримки.

Допомогу наразі отримають три найбільш постраждалі від COVID-19 області – Чернівецька, Івано-Франківська і Тернопільська. Саме вони стали епіцентрами ураження в Україні.

Для цього НААУ за кошти Благодійного фонду допомоги адвокатам закуповує продуктові набори на кожну область. Вони будуть передані до Рад адвокатів регіонів. Доставлятимуть їх до кожної оселі молоді адвокати та адвокати регіональних відділень «UNBA NextGen». Перш за все, допомогу отримають адвокати старшого покоління і ті, хто через карантин залишились без засобів до існування.

Голова НААУ, РАУ зауважила, що, на жаль, органи адвокатського самоврядування не можуть надавати безпосередню грошову допомогу, тому було вирішено підтримати колег у негрошовій формі за рахунок коштів Благодійного фонду.

Лідія Ізовітова звернулась до регіональних рад інших областей і закликала у такий не простий час згуртуватись і допомогти тим, хто найбільше цього потребує. Також Голова НААУ закликала всіх адвокатів приєднатися до цієї благодійної ініціативи і за можливості перерахувати кошти на рахунок благодійного фонду для підтримки старшого покоління.


«З вашою небайдужістю та співчуттям ми можемо допомогти багатьом нашим колегам, які опинились в складних життєвих обставинах. Вони матимуть не тільки продуктові набори та речі першої необхідності. Вони матимуть віру у завтрашній день, а головне – відчуватимуть надійне плече своїх колег», - звернулась до адвокатів Лідія Ізовітова.


Благодійні внески можна перерахувати на рахунок ВБО «Благодійний
фонд допомоги адвокатам» за реквізитами:
ПАТ «ПроКредитБанк»
МФО 320984 Код ЄДРПОУ 39274335
р/р UA833209840000026008210332955
Призначення платежу: COVID-19: Благодійна допомога адвокатам

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування