Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ створила робочу групу для взаємодії з судовою владою у впровадженні електронного судочинства

НААУ створила робочу групу для взаємодії з судовою владою у впровадженні електронного судочинства

Cудова практика 12:43 Пн 13.04.20 1776 Переглядів Версія для друку

 

НААУ створила Робочу групу з питань впровадження електронного правосуддя.

Відповідне розпорядження Голови НААУ Лідії Ізовітової підписано 9 квітня.

До складу робочої групи увійшли керівник Секретаріату НААУ Вадим Красник, голови комітетів НААУ – Владислав Білоцький, Сергій Барбашин, Іван Гречківський, Олег Простибоженко, Олексій Ющенко, Заступник Голови Комітету з кримінального права та процесу Юрій Бауман, Заступник Голови Комітету захисту прав адвокатів Юрій Григоренко та член Ради молодіжного комітету UNBA NextGen Володимир Мацко.

Головою робочої групи є Заступник Голови НААУ Валентин Гвоздій.

Основним завданням робочої групи є розробка пропозицій щодо ефективного впровадження підсистеми «Електронний суд» та комунікація цих напрацювань єдиної професійної організації адвокатури до органів судової влади.

Як визначено у розпорядженні,  метою цих зусиль має стати запровадження в дію програмного продукту, що відповідатиме діючому законодавству України та забезпечуватиме реалізацію прав та свобод громадян.

Голові Робочої групи доручено організувати та забезпечити комунікацію з Вищою радою правосуддя, Державною судовою адміністрацією України та іншими органами влади, установами, підприємствами, організаціями, які залучені до впровадження в Україні проекту «Електронний суд» з метою врахування позиції Національної асоціації адвокатів України щодо дотримання гарантій здійснення адвокатської діяльності та інших питань.

 

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2020;
№4 квітень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування