Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У період карантину члени Комітету з сімейного права НААУ проводять онлайн міні-тренінги

У період карантину члени Комітету з сімейного права НААУ проводять онлайн міні-тренінги

Адвокатура 13:09 Ср 25.03.20 1702 Переглядів Версія для друку

У період карантину члени Комітету з сімейного права НААУ розпочали проведення онлайн міні-тренінгів (у програмі для відеоконференцій Zoom) з метою підвищення своїх професійних навичок.

Модераторами міні-тренінгів є члени Комітету, які діляться своїм практичним досвідом та навиками з колегами.

23 березня 2020 року було проведено першу зустріч, на якій член Комітету Дмитро Незвіський розповів всім бажаючим членам Комітету про можливості підсистеми «Електронний суд». Він чітко описав процедуру реєстрації та входу до електронного кабінету, розказав як правильно подати позовну заяву та про можливості підписання у підсистемі будь-якого документу через ЕЦП, а також як здійснюється обмін процесуальними документами.

Як зазначила Голова Комітету Ганна Гаро: «Запрошуємо всі комітети НААУ приєднатися до такого роду заходів. Адже, кожному з нас є що розказати, і можливості для цього є. Програма відеоконференцій Zoom є легкою у використанні – ми в цьому пересвідчилися на 100%»

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2021;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування