Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - УВАГА! Заходи перенесено. Інформація щодо проведення зборів та конференції адвокатів Дніпропетровської області

УВАГА! Заходи перенесено. Інформація щодо проведення зборів та конференції адвокатів Дніпропетровської області

Анонси 16:08 Пт 20.03.20 1578 Переглядів Версія для друку

УВАГА! Заходи перенесено. 

На виконання рішення Ради адвокатів України №20 від 14 лютого 2020 року «Про скликання конференції адвокатів Дніпропетровської області, затвердження Порядку висування та обрання делегатів конференції адвокатів Дніпропетровської області, Регламенту конференції адвокатів Дніпропетровської області та встановлення квоти представництва»  прийнято Рішення Ради адвокатів Дніпропетровської області №128 від 13.03.2020 року.

Рада адвокатів Дніпропетровської області вирішила 10 квітня 2020 року у  регіоні  провести  збори адвокатів, адреси робочого місця та відомості про яких включені до Єдиного реєстру адвокатів України у Дніпропетровській області, відповідно до затвердженого Радою адвокатів України Порядку ведення Єдиного реєстру адвокатів України, а також відомостей ЄРАУ, з метою обрання делегатів на конференцію адвокатів Дніпропетровської області. Адреси проведення зборів вказані у Рішенні Ради адвокатів Дніпропетровської області №128 від 13.03.2020 року.

Початок усіх зборів адвокатів Дніпропетровської області о 10 год. 00хв. Реєстрація учасників з 09 год. 00 хв. до 09 год. 50 хв.

Проведення конференції адвокатів Дніпропетровської області призначено на 16 квітня 2020 року за адресою: м. Дніпро, проспект Гагаріна, 26 (Дніпропетровський державний університет внутрішніх спирав).

Порядок денний конференції: про розгляд та затвердження звіту Ради адвокатів Дніпропетровської області за 2019 рік; про розгляд та затвердження звіту Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Дніпропетровської області за 2019 рік; про розгляд та затвердження висновку представника адвокатів Дніпропетровської області у складі Ради адвокатів України за 2019 рік; про розгляд та затвердження висновку представника адвокатів Дніпропетровської області у складі Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за 2019 рік; про розгляд та затвердження висновків Ревізійної комісії адвокатів Дніпропетровської області за 2019 рік; про затвердження кошторису та штатного розкладу Ради адвокатів Дніпропетровської області на 2020 рік; про затвердження кошторису та штатного розкладу Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Дніпропетровської області на 2020 рік.

Відкриття конференції о 10 год. 00 хв.

Реєстрація делегатів розпочинається о 09 год. 00 хв. та закінчується за 10 хв. до відкриття конференції.

Перегляд файлу: Лист Голови Ради адвокатів Дніпропетровської області від 14. 02.2020 року

Перегляд файлу: Рішення Ради адвокатів Дніпропетровської області №128 від 13.03.2020 року

Виджет спільних актів: Рішення 20 про скликання конференції адвокатів Дніпропетровської області, затвердження Порядку висування та обрання делегатів конференції адвокатів Дніпропетровської області, Регламенту конференції адвокатів Дніпропетровської області та встановлення квоти представництва

Рішення 14.02.2020

Рішення 20 про скликання конференції адвокатів Дніпропетровської області, затвердження Порядку висування та обрання делегатів конференції адвокатів Дніпропетровської області, Регламенту конференції адвокатів Дніпропетровської області та встановлення квоти представництва

Перегляд файлу: Порядок висування та обрання делегатів конференції адвокатів Дніпропетровської області

Перегляд файлу: Регламент конференції адвокатів Дніпропетровської області

Перегляд файлу: Список адвокатів Дніпропетровської області внесених в ЄРАУ станом на 13 березня 2020 року

 

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування