Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ вітає колег з обранням до Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги

НААУ вітає колег з обранням до Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги

Адвокатура 13:12 Ср 18.03.20 1081 Переглядів Версія для друку

Національна асоціація адвокатів України вітає колег – члена РАУ від Хмельницької області Оксану Каденко, керівника Секретаріату НААУ Вадима Красника та заступника Голови ВКДКА Андрія Місяця з обранням до Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги.

17 березня 2020 року наказом Міністерства юстиції України було затверджено склад Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги, до якої увійшли 9 членів. Відповідний документ № 662/7 оприлюднений сайті Координаційного центру з надання правової допомоги. До складу Наглядової ради увійшли:

1. Бугаєць Тамара Іванівна

2. Вишневський Андрій Володимирович

3. Каденко Оксана Олегівна

4. Кіт Христина Ігорівна

5. Красник Вадим Володимирович

6. Мартиновський Роман Юрійович

7. Місяць Андрій Петрович

8. Троценко Сергій Миколайович

9. Філіпенко Дмитро Олександрович

Конкурс щодо обрання членів Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги був оголошений 20 січня 2020 року. Організацію та проведення його здійснювала комісія щодо обрання членів Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги.

Прийом документів тривав до 14 лютого 2020 року. Після перевірки поданих документів на відповідність установленим вимогам було прийнято рішення про допуск або відмову у допуску до участі у наступному етапі конкурсу.

До наступного етапу конкурсу — співбесіди, було допущено 53 кандидати. За результатами співбесіди та оцінювання рівня їхніх компетенцій були визначені загальні бали, які набрали кандидати. Перелік кандидатів, які отримали найвищі бали, був поданий Міністру юстиції України.

Члени Наглядової ради Координаційного центру з надання правової допомоги обираються строком на 5 років. Процедура оновлення Наглядової ради передбачена у пункті 2 Положення про Наглядову раду, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 14 серпня 2019 року № 2551/5.

Наглядова рада Координаційного центру з надання правової допомоги формується в Україні вперше. В Міністерстві юстиції підкреслюють, що новий орган, крім нагляду за діяльністю системи БПД, забезпечить незалежність її управління. У комплексі це має підвищити довіру громадськості до системи з надання безоплатної правової допомоги.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування