Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - До уваги адвокатів групи, відібраної оргкомітетом для участі у курсі Ради Європи HELP "Внутрішньо переміщені особи" 20 березня 2020 року!

До уваги адвокатів групи, відібраної оргкомітетом для участі у курсі Ради Європи HELP "Внутрішньо переміщені особи" 20 березня 2020 року!

Адвокатура 15:36 Пн 16.03.20 835 Переглядів Версія для друку

Доводимо до відома, що  через запровадження офіційних обмежувальних заходів, пов’язаних із запобіганням поширенню коронавірусу та для забезпечення безпеки учасників проведення тренінгу для правників за темою «Внутрішньо переміщені особи» за проектом «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень» переноситься, дата тренінгу буде повідомлена додатково та висвітлена на сайті Національної асоціації адвокатів України.  

Водночас, зазначаємо, що  навчання на онлайн платформі HELP буде розпочато для раніше відібраної групи правників за розкладом 20.03.2020 року. Детальні інструкції щодо реєстрації та проходження курсу надіслані всім відібраним учасникам.

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування