Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Молодіжний комітет UNBA NextGen долучився до висадки дерев у Ботанічному саду

Молодіжний комітет UNBA NextGen долучився до висадки дерев у Ботанічному саду

Адвокатура 11:02 Пн 16.03.20 191 Переглядів Версія для друку
13 березня 2020 року відбулася висадка дерев під гаслом "GO’GREEN" у Ботанічному саду імені академіка Олександра Фоміна. Ініціатива запроваджена юридичною компанією GOLAW та UNBA NextGen. 
Дата проведення заходу була обрана не випадково: 21 березня, за рішенням Генеральної Асамблеї ООН, відзначається Міжнародний день лісів. Метою Міжнародного дня лісів є підтримка країн в організації заходів, пов’язаних зі збереженням дерев.
"Турбота про наше майтутнє починається вже сьогодні. Приємно усвідомлювати, що учасники юридичного бізнесу приймають активну участь у громадських та важливих для суспільства подіях. Відповідними вчинками подається гарний приклад для молодих адвокатів та юристів, а кількість учасників подібних ініціатив стрімко збільшується" - зазначив Сергій Барбашин, голова молодіжного комітету UNBA NextGen.
"Сьогодні ми не тільки зробили внесок у покращення екологічних умов міста, але й прикрасили його зовні. Ботанічний сад імені академіка Олександра Фоміна є справжнім куточком спокою та затишку у бурхливому місті, куди кожна людина може прийти та відпочити. Нам дуже хотілося зробити власний внесок у розвиток саду, зробити його ще більш привабливим. Впевнена, це - тільки початок, і ми ще не раз повернемося до саду з новими проектами", - прокоментувала захід Анастасія Риданних, директор з розвитку бізнесу GOLAW.
Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№3 березень 2020 - Вісник;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування