Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ запрошує до співпраці в рамках Партнерської програми

НААУ запрошує до співпраці в рамках Партнерської програми

Адвокатура 10:14 Ср 19.02.20 1017 Переглядів Версія для друку

Рада адвокатів України на своєму засіданні 14 лютого у Києві затвердила Програму партнерства з Національною асоціацією адвокатів України на 2020 рік

В рамках Програми НААУ запрошує до співпраці міжнародні та українські організації, яким надається низка ексклюзивних можливостей і переваг для розвитку бізнесу, відстоювання інтересів клієнтів, зміцнення репутації серед адвокатської та правової спільноти в Україні та поза її межами.

Статус партнера НААУ надає широкі маркетингові та комунікаційні можливості для упізнаванності корпоративного бренду, формування позитивного іміджу компанії. Партнери отримують інформаційну підтримку  на офіційному веб-сайті НААУ та сторінках у соціальних мережах, журналі «Вісник НААУ», щотижневих електронних розсилках новин та подій НААУ, інших інформаційних продуктах Департаменту комунікацій НААУ.

НААУ пропонує отримати статуси:

Генерального партнера;
Партнера;
Партнера заходу;
Партнера-банку;
Партнера-страхової компанії;
Партнера секції;
Генерального партнера Вищої школи адвокатури;
Партнера «Вісника Національної асоціації адвокатів України».

Зокрема, найбільші переваги надає пакет генерального партнера НААУ. Ним передбачається використання у маркетингових цілях власне статусу «Генерального партнера НААУ», символіки НААУ, участь у найважливіших заходах НААУ, право на розміщення публікацій у «Віснику Національної асоціації адвокатів України». Керівник компанії-генерального партнера може брати участь у засіданнях Ради адвокатів України як запрошена особа. Такий формат участі в роботі вищого органу адвокатського самоврядування відкриває унікальну можливість до розширення ділових контактів з провідними адвокатами з різних регіонів, отримання поглибленого розуміння регіональної специфіки адвокатської роботи.

Популярні новини

Вестник:№3 березень 2020 - Вісник;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування