Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - НААУ проводить міжнародну конференцію у Києві з Європейською асоціацією молодих адвокатів

НААУ проводить міжнародну конференцію у Києві з Європейською асоціацією молодих адвокатів

Анонси 12:00 Вт 18.02.20 1059 Переглядів Версія для друку

Національна асоціація адвокатів України (https://unba.org.ua/) отримала право на проведення міжнародної конференції Європейської асоціації молодих адвокатів (European Young Bar Association (https://eyba.org/) у Києві.

Конференція проводиться щорічно та є головним заходом EYBA. Такого ще не було в Україні та ми пишаємося, що європейські колеги нам довірили такий важливий захід.

Відповідальні за проведення конференції - молодіжний комітет UNBA NextGen (гіперпосилання https://www.facebook.com/unbanextgen/ ) та Комітет з інтелектуальної власності НААУ.

Дати проведення конференції: 18-21 червня 2020 року.

Головною темою конференції буде «in Intellectual property we trust».

Тільки уявіть собі, 18-21 червня до Києва завітають адвокати та юристи з усього світу. Країн-учасниць більше 20, серед яких Англія, США, Франція, Італія, Іспанія, Бельгія, Німеччина, Польща, Ісландія тощо, а членів EYBA більше 200 000.

Освітня частина присвячена актуальним питанням щодо розвитку права Інтелектуальної власності.

«Право інтелектуальної власності – розвивається з геометричною прогресією. Лише скільки нових викликів сфера отримала за останній час: захист та реєстрація комп’ютерних програм, технології блокчейну, твори штучного інтелекту тощо. Нам є що обговорити з колегами з інших країн, та дана конференція – чудовий  майданчик для цього» - Сергій Барбашин, Голова молодіжного комітету НААУ - “UNBA NextGen”, Заступник Голови Комітету з інтелектуальної власності НААУ.

«Сфера інтелектуальної  власності  найближчим часом буде перезавантажена: створюється Національний орган інтелектуальної власності, спеціалізований суд, запроваджується інститут post-grant oppositionsю. В цей час нам особливо важливо спілкуватися з міжнародними колегами та обмінюватися досвідом! Наш захід стане унікальною комунікативною платформою для представників ір-сфери та усіх зацікавлених» - Микола Потоцький, Голова Комітету з інтелектуальної власності НААУ

За традицією European young bar association, в останній день конференції, 20 червня, відбудеться грандіозна вечірка. Але цьогорічна вечірка буде поєднувати як Gala dinner конференції, так і UNBA NextGen Summer Gathering, що присвячений результатам третього року діяльності комітету.

Станом на сьогодні вже затверджуються теми доповідей та ведуться перемовини з потенційними партнерами заходу. До партнерів заходу будуть залучені як юридичні компанії, так і ЗМІ, видання та інші організації.

Слідкуйте за новинами. У найближчий час реєстрація буде відкрита!

За умовами та пропозиціями партнерства, прохання звертатися до Аліни Черемис

 к. тел +38 (093) 933-25-48

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№3 березень 2020 - Вісник;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування