"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
15 лютого відбудуться збори адвокатів Одеської області
Рада адвокатів Одеської області нагадує про проведення зборів адвокатів Одеської області, призначених на 15 лютого 2020 р.
Конференція адвокатів Одеської області відбудеться 14 березня 2020 p. о 10 годині в приміщенні школи ім. П. Столярського за адресою: м. Одеса, вул. Сабанєєв міст, 1.
14 лютого 2020 року Рада адвокатів України прийняла рішення №11 про внесення змін до рішення Ради адвокатів України №2 від 21 січня 2020року «Про скликання конференції адвокатів Одеської області, затвердження Порядку висування та обрання делегатів конференції адвокатів Одеської області, Регламенту конференції адвокатів Одеської областіта встановлення квоти представництва».
Конференція адвокатів Одеської області скликана відповідно до рішення Ради адвокатів України від «21» січня 2020 року № 2 з наступним порядком денним:
1.Розгляд та затвердження звіту ради адвокатів регіону;
2.Розгляд та затвердження звіту кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону;
3.Розгляд та затвердження висновку ревізійної комісії адвокатів регіону;
4.Розгляд та затвердження висновку представника адвокатів регіону у складі Ради адвокатів України;
5.Розгляд та затвердження висновку представника адвокатів регіону у складі Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури;
6.Затвердження штатного розпису і кошторису Ради адвокатів та КДКА регіону;
7.Проведення виборів окремих членів Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області, у яких спливає термін їх обрання у складі КДКА Одеської області;
8.Прийняття інших рішень відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».
Раніше на сайті НААУ повідомлялось про проведення конференції та зборів адвокатів Одеської області.
Рішення №11 про внесення змін до рішення Ради адвокатів України №2 від 21 січня 2020року
Популярні новини
БПД
БПД: РАУ наполягає на відновленні роботи Наглядової ради…
Система безоплатної правничої допомоги вже п’ять років залишається без функціонуючого органу, який має здійснювати нагляд за її діяльністю та сприяти незалежності й прозорості управління. При цьому раніше визначені проблеми системи БПД так і не були вирішені, а частина з них поглибилася та масштабувалася.
Самоврядування
РАУ взяла до уваги публічне звернення ВРП
Рада адвокатів України констатувала об’єктивну неможливість за поточної безпекової ситуації проведення у порядку, встановленому Законом «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», зборів адвокатів, конференцій адвокатів регіонів та з’їзду адвокатів України, у тому числі для обрання двох членів Вищої ради правосуддя за квотою з’їзду адвокатів України.
Війна
РАУ започаткувала цифровий проєкт «Стіна пам’яті та пошани»
Рада адвокатів України ухвалила рішення про створення цифрового проєкту «Стіна пам’яті та пошани». Для цього НААУ розпочинає збір інформації про адвокатів і помічників адвокатів, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.
Привітання
НААУ відзначила адвоката, що допомагав українцям у Португалії
Португальський адвокат Педро Тенрейро Біскайя отримав Почесну відзнаку І ступеня Національної асоціації адвокатів України за внесок у розвиток співпраці між адвокатурами України та Португалії.
Навчання
Коли адвокату варто сказати клієнту «я не знаю»
Якщо адвокат не впевнений у відповіді, клієнтові краще прямо сказати, що питання потребує додаткового вивчення судової практики, а не обіцяти гарантований результат. Саме у такі моменти, коли клієнт розуміє, що адвокат говорить правду, вибудовується довіра.
Захист військових
Заступник міністра пояснив, як співпраця із НААУ посилює правовий…
Мінветеранів розвиває системну співпрацю з Національною асоціацією адвокатів України для посилення правового захисту ветеранів. Сторони вже підготували спільні методичні матеріали, а пропозицію Міністерства щодо спрощення пошуку адвокатів, які працюють із ветеранською тематикою, розгляне Рада адвокатів України.
Дискусія
Кібербезпека адвокатів: чим займатиметься новий Комітет НААУ
У Національній асоціації адвокатів України відбулося перше засідання Комітету з питань кібербезпеки та віртуальних активів. Учасники визначили ключові напрями його роботи та секції, що ними опікуватимуться.
Видання
Збори, строки та практика ВС: видано бюлетень з інтелектуальної…
Комітет НААУ з питань інтелектуальної власності підготував інформаційний дайджест за І півріччя 2026 року. У виданні зібрано нормативну базу за основними об’єктами ІВ, 20 законодавчих новел та добірку постанов Верховного Суду.