Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Раду арбітражних керуючих Дніпропетровської області очолив член Комітету з питань банкрутства НААУ Андрій Палкін

Раду арбітражних керуючих Дніпропетровської області очолив член Комітету з питань банкрутства НААУ Андрій Палкін

Адвокатура 11:30 Ср 12.02.20 1080 Переглядів Версія для друку

Національна асоціація адвокатів України вітає Палкіна Андрія Юрійовича з обранням на посаду Голови Ради арбітражних керуючих Дніпропетровської області. Установчий з’їзд арбітражних керуючих, на якому було здійснено обрання, відбувся 10 лютого 2020 року.

Бажаємо Андрію Юрійовичу успіхів та наснаги, нових ідей та натхнення у своїй професійній діяльності та на новій посаді.

Андрій Палкін з 2006 року працює у сфері права, з 2010 року – адвокат. Ліцензію арбітражного керуючого отримав у 2008 році, відколи успішно завершив більш ніж 100 процедур банкрутства, сприяв відміні арештів та поверненню вилученого майна на суму більш ніж 50 мільйонів гривень. Також починаючи з 2015 року Андрій викладає на курсах підвищення кваліфікації арбітражних керуючих та курсах підготовки осіб, які виявили бажання стати арбітражними керуючими, які проходять у Центрі Консалтингу Дніпропетровського університету ім. Альфреда Нобеля.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2019;
№5 травень 2020 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування