Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Члени Комітету з питань медіації обрали переможців перших Студентських змагань з ефективного вирішення спорів

Члени Комітету з питань медіації обрали переможців перших Студентських змагань з ефективного вирішення спорів

Адвокатура 11:26 Ср 12.02.20 634 Переглядів Версія для друку

Члени Комітету з питань медіації Національної асоціації адвокатів України адвокати Луіза Романадзе, Ганна Гаро та Анастасія Зернова взяли участь як медіатори та судді в перших Студентських змаганнях з ефективного вирішення спорів, які проходили з 04 по 07 лютого 2020 в Києві за сприянням Офісу координатора проектів ОБСЄ та Національної асоціації медіаторів України.

В Студентських змаганнях з ефективного вирішення спорів прийняли участь 16 найкращих команд вищих навчальних заходів з усієї України (48 студентів та їх тренери), 50 медіаторів та правників – професіоналів та активних членів спільноти долучилися на безоплатній основі до проведення змагань в ролі суддів та медіаторів.

Член комітету з питань медіації Національної асоціації адвокатів України Луіза Романадзе була однієї з суддів фіналу Студентські змаганнях з ефективного вирішення спорів. Перемогу в змаганнях здобула команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (Харків).

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування