Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Члени Комітету з будівельного права відвідали лекцію у Міждержавній гільдії інженерів консультантів

Члени Комітету з будівельного права відвідали лекцію у Міждержавній гільдії інженерів консультантів

Адвокатура 17:00 Пн 10.02.20 350 Переглядів Версія для друку

10 лютого 2020 року члени Комітету з будівельного права відвідали лекцію у Міждержавній гільдії інженерів консультантів присвячену темі “Застосування сучасних загальновизнаних світових практик при реалізації інфраструктурних проектів в Україні”.

На заході члени комітету дізналися більше про міжнародні типові договори у сфері будівельного права, про діяльність Міжнародної федерації інженерів-консультантів FIDIC, про переваги залучення інженера-консультанта до реалізації будівельних проектів. Так, інженер-консультант — це спеціаліст, що забезпечує організаційне та консультаційне супроводження проектування і будівництва об’єктів.

Голова Комітету Олег Поваляєв підкреслив, що отриманні на заході знання допоможуть членам Комітету ґрунтовніше реалізовувати завдання, покладені на Комітет з будівельного права.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування