Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Ювілейний турнір з футболу серед адвокатів «Кубок UNBA 2020» відбудеться 28 – 29 березня у Києві

Ювілейний турнір з футболу серед адвокатів «Кубок UNBA 2020» відбудеться 28 – 29 березня у Києві

Анонси 18:14 Пн 10.02.20 1510 Переглядів Версія для друку

Національний турнір з футболу серед адвокатів «Кубок UNBA 2020» відбудеться 28 – 29 березня 2020 року у Києві  за адресою пр.Академіка Глушкова, 1, «REJO ВДНГ».

Розпорядженням голови НААУ, РАУ затверджено Положення про турнір, а організаційні заходи покладено на Комітет з фізичної культури і спорту.

Ради адвокатів регіонів мають  до 02 березня 2020 року забезпечити реєстрацію команд адвокатів та сформувати і подати до Секретаріату НААУ  списки команд (учасників команд).

Важливо! Правила участі у чемпіонаті визначають, що до змагань допускаються команди адвокатів регіонів із офіційно визначеною назвою у складі не більше 15 гравців. Від кожного регіону до участі у змаганнях можуть бути допущені не більше 2 (двох) команд, які сформовані із адвокатів цього регіону (згідно відомостей з ЄРАУ).

Учасником команди, який представляє відповідний регіон у Змаганнях, може бути адвокат, який згідно із відомостями з ЄРАУ обліковується в органі адвокатського самоврядування цього регіону. Також до складу команди може бути включений один стажист та один помічник адвоката, відомості про якого обліковуються в ЄРАУ не менше ніж останні шість місяців на момент проведення турніру. Не допускається участь адвоката за команду іншого регіону у Змаганнях. Виключення з цього правила можуть встановлюватись Комітетом з фізичної культури та спорту НААУ спільно з Організаційним Комітетом з підготовки проведення Всеукраїнських змагань індивідуально по кожному регіону та лише у випадку наявності у декількох регіонів об’єктивних складнощів формування збірної адвокатів в кожному з цих регіонів (можливе прийняття спільного рішення Комітетом з фізичної культури та  спорту НААУ спільно з Організаційним Комітетом з підготовки проведення Всеукраїнських змагань про формування збірної адвокатів з вказаних регіонів (два регіони можуть створити одну спільну збірну). У випадку формування однієї спільної збірної адвокатів з декількох регіонів не допускається формування додаткових окремих команд в кожному з регіонів, з яких сформована збірна адвокатів.

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2019;
№5 травень 2020 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування