Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Молодіжний комітет НААУ – «UNBA NextGen» очолив адвокат Сергій Барбашин

Молодіжний комітет НААУ – «UNBA NextGen» очолив адвокат Сергій Барбашин

Адвокатура 14:35 Ср 22.01.20 1367 Переглядів Версія для друку

До призначення, Сергій Барбашин був членом Ради комітету «UNBA NextGen» з дня створення комітету та брав активну участь у його діяльності. За словами Сергія, «Ми розбудовуємо простір для вільного та неформального спілкування молодих адвокатів. Наша мета – слідувати сучасним тенденціям та не забувати про традиції адвокатських поколінь».

Молодіжний комітет НААУ – «UNBA NextGen» створений згідно з рішенням Ради адвокатів України від 02 червня 2018 року № 94.

Метою діяльності Комітету є забезпечення якісного, прогресивного, ефективного та сталого розвитку адвокатури України з точки зору тяглості поколінь, сприяння кар’єрному зростанню молодих адвокатів шляхом проведення освітньої діяльності, встановлення найкращих сучасних стандартів адвокатської професії та інтеграції молоді в роботу органів адвокатського самоврядування.

Сергій Барбашин - адвокат, Заступник голови Комітету з інтелектуальної власності НААУ, керуючий партнер Trustme Law Firm. Спеціалізується у сфері права інтелектуальної власності та вирішенні судових спорів.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування