Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Адвокати НААУ відвідали дводенний тренінг від Офісу Ради Європи в Україні

Адвокати НААУ відвідали дводенний тренінг від Офісу Ради Європи в Україні

Адвокатура 16:23 Пт 17.01.20 515 Переглядів Версія для друку

У рамках реалізації проекту Ради Європи 15 та 16 січня 2020 року проведено дводенний тренінг щодо ідентифікації ризиків відмивання коштів та фінансування тероризму за участі представників Європейського союзу, Прокуратури, Служби безпеки України, Національного антикорупційного бюро, Державної служби фінансового моніторингу, Мінфіну, Національного банку та Національної асоціації адвокатів України.

На тренінгу були присутні адвокати Олександр Дроздов, Голова Комітету з безоплатної правової допомоги, та Юрій Бойченко, член Комітету захисту прав людини.

Під час тренінгу обговорювалися багато слушних тем, зокрема, питання організації запобігання неправомірному використанню юридичних осіб та правових утворень для цілей відмивання коштів. Також були ґрунтовно висвітлені правові та практичні засоби отримання органами точної та актуальної інформації про кінцевих бенефіціарних власників різних типів юридичних осіб, створених в Україні та за кордоном. Під час тренінгу учасники мали нагоду виконати практичні групові вправи, аби закріпити набуті знання щодо прозорості юридичних осіб, доступу до інформації та державного фінансового моніторингу.

Серед інших актуальних тем розглядалася проблема дотримання адвокатської таємниці, пов’язаної з ризиками фінансування тероризму.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№9 вересень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування