Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - РАУ відтермінувала сплату щорічних внесків для адвокатів окупованого Криму

РАУ відтермінувала сплату щорічних внесків для адвокатів окупованого Криму

Щодо функціонування ЄРАУ 11:29 Ср 08.01.20 4881 Переглядів Версія для друку

Рада адвокатів України встановила окремий порядок сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування для адвокатів, які знаходяться на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь. У випадку неможливості перерахунку цих внесків РАУ відтермінувала строк їх сплати до припинення окупації півострова.

Про це йдеться у рішенні № 165, яке РАУ прийняла на своєму засіданні 13 грудня 219 року.

Крім того, РАУ наголосила, що до адвокатів, які знаходяться на тимчасово окупованій території, не буде застосовано жодних санкцій за порушення обов’язків сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування та підвищення кваліфікації.

Водночас, адвокати Автономної Республіки Крим та м. Севастополя не позбавлені права підвищувати свою професійну кваліфікацію і мають змогу використовувати офіційний веб-сайт Вищої школи адвокатури НААУ онлайн, йдеться у рішенні РАУ.

РІШЕННЯ № 165 Про сплату щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування та підвищення кваліфікації адвокатами з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя опубліковано на сайті НААУ у розділі "Нормативні документи"

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування