Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - РАУ звільнила від сплати щорічних внесків адвокатів, які брали участь в АТО/ООС

РАУ звільнила від сплати щорічних внесків адвокатів, які брали участь в АТО/ООС

Щодо функціонування ЄРАУ 11:28 Ср 08.01.20 7870 Переглядів Версія для друку

Рада адвокатів України звільнила адвокатів, які брали участь в АТО/ООС та мають статус ветерана війни (учасника війни, учасника бойових дій або інваліда війни) від сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування. Відповідне рішення № 164 було прийнято під час засідання РАУ 13 грудня 2019 року у Києві.

Надавати право звільнення від сплати цих внесків будуть Ради адвокатів регіонів за оригіналами заяв з підписами учасників АТО/ООС та наявності підтверджуючих документів відповідного статусу.

Крім того, РАУ надала право Радам адвокатів регіонів приймати рішення про звільнення, зменшення або відтермінування сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування адвокатів, які  були вимушені покинути місце свого постійного проживання у зв’язку з проведенням АТО/ООС на весь час особливого періоду, що пов’язаний із збройною агресією на території України.

РІШЕННЯ № 164 Про сплату щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування адвокатами, які брали участь в АТО/ООС, а також адвокатів, які були вимушені покинути місце
свого постійного проживання

 

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування