Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Оголошення щодо оскарження рішення Ради адвокатів України № 203 від 23 вересня 2017 року

Оголошення щодо оскарження рішення Ради адвокатів України № 203 від 23 вересня 2017 року

Cудова практика 11:38 Пн 23.12.19 920 Переглядів Версія для друку

НААУ повідомляє про те, що в Окружному адміністративному суді міста Києва знаходиться  адміністративна справа №807/564/18 за позовом Національного антикорупційного бюро України до недержавної некомерційної професійної організації "Національна асоціація адвокатів України" в особі Ради адвокатів України, Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Закарпатської області про визнання протиправним та скасування рішення Ради адвокатів України №203 від 23 вересня 2017 року «Про встановлення плати за організаційно-технічне забезпечення розгляду заяв (скарг) до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону та Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури», визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії.

Справа буде розглядатись суддею Літвіновою А.В. в порядку загального позовного провадження.

Розгляд справи у підготовчому засіданні призначено на 16 січня 2020 року о 11:50 в Окружному адміністративному суді міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 81-А, 2-й поверх, зал судових засідань №214.

Популярні новини

Вестник:№3 березень 2020 - Вісник;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування