Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет з питань БПД очолив Олександр Дроздов

Комітет з питань БПД очолив Олександр Дроздов

Адвокатура 16:07 Вт 03.12.19 2388 Переглядів Версія для друку

Комітет з питань безоплатної правової допомоги очолив Олександр Дроздов, екс-член ВКСУ, голова ВКДКА у 2015-2019 роках. Олександр Дроздов входить до науково-консультативних рад при Верховному суді та КСУ, призначений до складу Комісії з питань правової реформи при Президентові України.

До цього комітет з БПД очолював нинішній голова ВКДКА Сергій Вилков, який з лютого 2019 року поєднував дві посади.

Комітет з питань безоплатної правової допомоги створений згідно з рішенням Ради адвокатів України від 04 липня 2015 року № 74. Є постійно діючим колегіальним дорадчим органом, утвореним при Національній асоціації адвокатів України.

Метою створення Комітету є моніторинг функціонування та розвитку системи безоплатної правової допомоги в Україні, проведення аналізу та узагальнення інформації з питань надання безоплатної правової допомоги, розробка змін до законодавства України про безоплатну правову допомогу та пов’язаних з ним актів, налагодження відносин у сфері надання безоплатної правової допомоги.

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2019;
№5 травень 2020 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування