Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Рада адвокатів Сумської області провела семінар з підвищення кваліфікації

Рада адвокатів Сумської області провела семінар з підвищення кваліфікації

Адвокатура 12:03 Вт 03.12.19 679 Переглядів Версія для друку

Рада адвокатів Сумської області провела семінар з підвищення кваліфікації. Запрошеними лекторами стали Голова Комітету з сімейного права Ганна Гаро з темою «Шлюбний договір: від А до Я» та заступник Голови Комітету з кримінального права та процесу Юрій Бауман з темою: «Робота адвоката з матеріалами НС(Р)Д».

Ганна Гаро звернула увагу колег на актуальність тематики, адже все більше укладається шлюбів з іноземцями, в яких шлюбний договір є обов’язковою умовою іноземного нареченого і цей договір є ефективним інструментом для захисту майнових прав кожного з подружжя. Разом з колегами було підняте питання суті та специфіки цього договору, основні проблемні аспекти його укладання, підстави для визнання недійсним, роль сімейного медіатора.

Робота адвоката з матеріалами НС(Р)Д викликала ще більший жвавий інтерес серед колег, оскільки  є перехресною з багатьма іншими питання тактики захисту в кримінальному провадження. Колеги з Сум та інших міст Сумської області ділилися цікавим та унікальним досвідом протидії провокації злочину, а Юрій Бауман  ділився своїм досвідом роботи захисника в  кримінальних провадженнях.

Атмосфера була дуже теплою, колеги-адвокати не відпускали, питання за питаннями, дуже багато схвальних позитивних відгуків. Тож з Радою адвокатів Сумської області вже домовилися провести у березні наступні семінари з підвищення кваліфікації.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2021;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування