Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Заступником Голови Ради арбітражних керуючих України обрано члена Комітету з питань банкрутства НААУ - Олександра Бондарчука

Заступником Голови Ради арбітражних керуючих України обрано члена Комітету з питань банкрутства НААУ - Олександра Бондарчука

Інфо для ЗМІ
14:10 Пт 22.11.19 2560 Переглядів
Версія для друку

Заступником Голови Ради арбітражних керуючих України обрано члена Комітету з питань банкрутства НААУ - Олександра Бондарчука. Він переміг за результатами голосування з’їзду арбітражних керуючих України, набравши 136 голосів.

Як зазначив Олександр: «Дякую за підтримку! Висловлюю окрему подяку від себе та від імені наших колег Завертайному Ігорю Борисовичу – самому старшому Арбітражному керуючому України, який, не звертаючи уваги на свої 83 роки, з гідністю провів наш З’їзд від початку до кінця!».

Олександр Бондарчук – управляючий партнер ЮФ «ADS Legal Group», адвокат, арбітражний керуючий, кандидат економічних наук. Займається питаннями, пов’язаними виключно з законодавством про захист економічної конкуренції, законодавством у сфері публічних закупівель і законодавством про державну допомогу суб’єктам господарювання.


Вітаємо колегу з обранням!

Текст і фото підготовлено командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл