Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Заступником Голови Ради арбітражних керуючих України обрано члена Комітету з питань банкрутства НААУ - Олександра Бондарчука

Заступником Голови Ради арбітражних керуючих України обрано члена Комітету з питань банкрутства НААУ - Олександра Бондарчука

Інфо для ЗМІ 14:10 Пт 22.11.19 2315 Переглядів Версія для друку

Заступником Голови Ради арбітражних керуючих України обрано члена Комітету з питань банкрутства НААУ - Олександра Бондарчука. Він переміг за результатами голосування з’їзду арбітражних керуючих України, набравши 136 голосів.

Як зазначив Олександр: «Дякую за підтримку! Висловлюю окрему подяку від себе та від імені наших колег Завертайному Ігорю Борисовичу – самому старшому Арбітражному керуючому України, який, не звертаючи уваги на свої 83 роки, з гідністю провів наш З’їзд від початку до кінця!».

Олександр Бондарчук – управляючий партнер ЮФ «ADS Legal Group», адвокат, арбітражний керуючий, кандидат економічних наук. Займається питаннями, пов’язаними виключно з законодавством про захист економічної конкуренції, законодавством у сфері публічних закупівель і законодавством про державну допомогу суб’єктам господарювання.


Вітаємо колегу з обранням!

Текст і фото підготовлено командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
№3-5 березень-травень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування