Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Національна асоціація адвокатів України вітає Радника Комітету з питань банкрутства НААУ Лукашука Миколу Васильовича з обранням на посаду Голови Ради арбітражних керуючих України

Національна асоціація адвокатів України вітає Радника Комітету з питань банкрутства НААУ Лукашука Миколу Васильовича з обранням на посаду Голови Ради арбітражних керуючих України

Інфо для ЗМІ 17:27 Чт 21.11.19 3273 Переглядів Версія для друку

Національна асоціація адвокатів України вітає Радника Комітету з питань банкрутства НААУ Лукашука Миколу Васильовича з обранням на посаду Голови Ради арбітражних керуючих України. Обрання відбулося під час установчого з’їзду арбітражних керуючих України 20 листопада 2019 року.

Бажаємо Миколі Васильовичу успіхів та натхнення у подальшій праці на відповідній посаді та успіхів у сфері відновлення платоспроможності або банкрутства, нових ідей, які допоможуть ще більш результативно здійснювати діяльність у якості арбітражного керуючого.

Микола Лукашук вже протягом чотирнадцяти років здійснює діяльність у сфері арбітражу та банкрутства. Він брав участь у вирішенні великої кількості складних кейсів. Деякі з них вирізняються наявністю значної кількості кредиторів та великої суми заборгованості із заробітної плати перед працівниками. Особливістю інших справ була необхідність захисту інтересів держави з одного боку та кредиторів - з іншого, що не завадило успішному їх вирішенню. Саме подібні справи Микола Васильович визнає найбільш складними та масштабними за всю свою кар’єру.

Текст і фото підготовлено командою координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2021 - Вісник;
Партнерська програма 2021;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Річний звіт НААУ 2020;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування