Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Владислав Ситюк включений до складу Робочої групи із законопроекту про столицю

Владислав Ситюк включений до складу Робочої групи із законопроекту про столицю

Законодавство 17:38 Чт 14.11.19 913 Переглядів Версія для друку

Голова Комітету з питань медіації Національної асоціації адвокатів України Владислав Ситюк включений до складу Робочої групи з опрацювання та підготовки до другого читання проекту Закону України «Про місто Київ – столицю України» Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

У вівторок, 12 листопада, Владислав Ситюк взяв участь у засіданні тематичної підгрупи «Залучення громадян до прийняття рішень» зазначеної Робочої групи, під час якого висловив ряд конструктивних пропозицій до законопроекту. Зокрема, В. Ситюк наголосив на тому, що у зв’язку з хаотичною забудовою м. Києва, а саме його історичних районів, буде доречно надати можливість всім мешканцям самостійно вирішувати доцільність будівництва житлових або комерційних споруд в своєму районі. Волевиявлення мешканців району може відбуватись шляхом проведення електронного голосування, або будь якого іншого способу вираження думки кожного мешканця району, яка буде вирішальною для органів місцевої влади під час погодження дозвільної документації на будівництво.

Текст підготовлено командою координатора комітетів НААУ, фото Ірина Хобта

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування