Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Асоціації адвокатів інших країн світу зацікавлені у досвіді НААУ щодо запровадження інноваційних ІТ-продуктів

Асоціації адвокатів інших країн світу зацікавлені у досвіді НААУ щодо запровадження інноваційних ІТ-продуктів

Адвокатура 15:57 Пт 08.11.19 802 Переглядів Версія для друку

На 63-му конгресі Міжнародної спілки адвокатів у Люксембурзі заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій презентував інноваційні ІТ-продукти, які запровадила Національна асоціація адвокатів України для модернізації адвокатської діяльності та роботи адвокатського самоврядування. Зокрема, два наймасштабніші проекти – Єдиний реєстр адвокатів України та Особистий електронний кабінет адвоката, який пов’язаний з низкою сервісів для адвокатів.

«ЄРАУ – це інтегрована система, про яку ми можемо з гордістю говорити. Сервіс містить відомості про чисельність і персональний склад адвокатів України, який реально допомагає їм у роботі. І виявляється, у національних адвокатур багатьох країн світу немає аналогів такої єдиної захищеної бази даних. Другий наш інноваційний ІТ-продукт – це платформа, яка спрощує адвокатам проходження підвищення кваліфікації. На одному веб-ресурсі тепер міститься інформація про всі заходи, опції для реєстрації та зарахування балів про підвищення кваліфікації. Це інновація на світовому ринку і багато національних асоціацій інших країн виявили бажання запровадити аналогічну програму у себе», - розповів Валентин Гвоздій за підсумками заходу для міжнародних лідерів адвокатур в рамках конгресу UIA.

Нагадаємо, заступник Голови НААУ, РАУ бере участь у роботі 63-го конгресу UIA, який проходить з 7 по 10 листопада у Люксембургу. Захід щорічно збирає понад 1000 юристів з усього світу для обговорення важливих юридичних питань. Темами цьогорічного конгресу стали: «Інновації та закон: там, де пристрасть зустрічає розум» та «Бізнес та права людини».

У перший день роботи конгресу, крім того, обговорювались питання професійної незалежності адвокатів, адвокатської таємниці та етики, повідомив Валентин Гвоздій.

Популярні новини

Вестник:№1-2 лютий 2020 - Вісник;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування