Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Заступник Голови НААУ Валентин Гвоздій бере участь у роботі 63-го конгресу UIA

Заступник Голови НААУ Валентин Гвоздій бере участь у роботі 63-го конгресу UIA

Адвокатура 18:39 Чт 07.11.19 504 Переглядів Версія для друку

Заступник Голови НААУ Валентин Гвоздій бере участь у роботі 63-го конгресу Міжнародної спілки адвокатів, який проходить у Люксембургу.

Щорічно Конгрес UIA об’єднує близько 1000 юристів з усього світу для обговорення важливих юридичних питань. На 63-му Конгресі, який триватиме до 10 листопада, будуть розглянуті дві основні теми:

- Інновації та закон: там, де пристрасть зустрічає розум

- Бізнес та права людини

30 інших робочих сесій відбудуться одночасно за участю майже 300 міжнародних доповідачів. Конгрес організації надає широкі можливості для юристів  усього світу отримувати оновлення щодо змін до закону та їх впливу на юридичну професію та налагоджувати професійні стосунки з колегами. Сесії організовані за галузями права; окремо програма передбачає проведення форумів за регіональною ознакою, зокрема, відбудеться форум адвокатів Центральної та Східної Європи; окремий захід – для лідерів асоціацій адвокатів (International Bar Leaders` Senate), в якому бере участь Валентин Гвоздій.  

«Інновації та закон: де пристрасть зустрічає розум» та «Ведення бізнесу з  повагою до прав людини»- це найважливіші теми. Через ці теми ми прагнемо спроектувати своє бачення майбутнього юридичної професії», - ідеться у вітальному слові президента UIA Юссуфа Бадьо.  

Перша тема стосується взаємного впливу інновацій і права, і необхідності на рівні закону регулювати інновації у різних високотехнологічних секторах. Друга тема стосується основних прав та бізнесу з огляду на Керівні принципи ООН щодо бізнесу та прав людини, які є рекомендаціями для держав-членів ООН та приватного. Конгрес включає також дві спеціальні сесії на тему: «Європейське право та інституції» та «Насильство над жінками».

Популярні новини

Вестник:№1-2 лютий 2020 - Вісник;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування