Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Вітаємо Галину Юровську з обранням до Конституційного суду України

Вітаємо Галину Юровську з обранням до Конституційного суду України

Cудова практика 21:52 Вт 29.10.19 1172 Переглядів Версія для друку

НААУ вітає Галину Юровську - суддю Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у відставці - з обранням до Конституційного суду України.

Юровська стала лідером голосування серед делегатів XVII позачергового з’їзду суддів України, який розпочав роботу сьогодні.

Юровська - випускниця Харківського юридичного інституту ім. Ф.Е. Дзержинського (нині — Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, працювала адвокатом, згодом - пройшла всі ланки суддівської кар"єри, працювала у Національній школі суддів, брала участь як спікер у заходах з підвищення кваліфікації адвокатів.

Від імені адвокатської спільноти вітаємо пані Юровську з успішним обранням до Конституційного суду та бажаємо мудрості, витримки і незалежності у здійсненні нової високої місії заради зміцнення конституційних основ Української держави.

Фото Укрінформ

 

Популярні новини

Вестник:№3 березень 2020 - Вісник;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування