"Підтримка ментального здоров'я українських адвокатів під час війни" детальніше за посиланням
10 жовтня в м. Харкові відбувся семінар з підвищення кваліфікації адвокатів, організований Комітетом з сімейного права
10 жовтня в м. Харкові семінар з підвищення кваліфікації адвокатів, організований Комітетом з сімейного права НААУ спільно з Вищою школою адвокатури НААУ, «Шлюб з іноземним елементом», пройшов у неймовірно дружній та теплій обстановці. Безліч питань, активне слухання та обмін інсайтами засвідчили про актуальність даної тематики. За чотири години доповідачі Ганна Гаро, Ольга Поєдинок, Ольга Троценко, Рада Куриленко висвітили поняття іноземного елементу, значення громадянства учасників міжнародних сімейних правовідносин, особливості договірного регулювання шлюбно-сімейних відносин з іноземним елементом, нормативно-правове регулювання укладення та розірвання шлюбу між громадянами різних держав, підсудність сімейних справ із іноземним елементом, питання темпоральних колізій норм права.
Дякуємо всім учасникам за активну участь та feedback!
Текст і фото підготовлено командою координатора комітетів НААУ
Популярні новини
Навчання
Психологічну готовність молодого адвоката до практики вивчали на…
Фахівці на старті професійного шляху часто стикаються з проблемами, у яких почуваються самотніми. Але такі труднощі проходять багато людей: перший рік є періодом адаптації знань до практичного досвіду і формування розуміння себе як спеціаліста.
Навчання
Доступ до реєстрів: адвокатам дали алгоритми
Для адвоката державні реєстри є інструментом доказування у судовому та позасудовому захисті клієнта. Як отримувати доступ до реєстрів, користуватися захищеним електронним підписом і діяти, коли швидкість отримання інформації має значення для захисту майна – вивчали у НААУ.
Дискусія
ВЛК та ЕКОПФО за кордоном: адвокати вказали на бар’єри дистанційних…
Для окремих категорій українців, які перебувають за кордоном, законодавство передбачає можливість проходження медико-соціальних процедур дистанційно. Але на практиці бар’єри виникають ще до розгляду справи: через направлення, переклади, підтвердження іноземних медичних документів і відсутність супроводу.
Дискусія
Практику судово-медичних експертиз обговорили в НААУ
Зміни в організації судово-медичної експертизи, використання ДНК-досліджень, визначення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень і роботу з медичною документацією дослідили учасники круглого столу «Судово-медична експертиза: від оцінки ступеня тілесних ушкоджень до ідентифікації невстановлених осіб».
Навчання
Молодим адвокатам пояснили формулу персонального бренду
Персональний бренд — це те, що про адвоката кажуть і думають, коли його немає поруч. Він існує навіть тоді, коли адвокат нічого спеціально для цього не робить. Але в такому разі адвокат не керує тим, як його сприймають інші.
Регіони
Історію адвокатури Дрогобиччини вивчатимуть з НААУ
Представники адвокатури відвідали Дрогобиччину, де обговорили дослідження і популяризацію історії адвокатури регіону. У межах заходу було укладено меморандум між НААУ, Радою адвокатів Львівської області та Дрогобицьким державним педагогічним університетом ім. Івана Франка.
Дискусія
Усиновлення під час війни: мотиви і ризики дослідили фахівці
Під час вирішення справ про усиновлення, яке є найпріоритетнішою формою влаштування дитини у сім’ю, суди звертають увагу на мотиви заявників, реальний зв’язок із дитиною, її стан здоров’я та готовність сім’ї до довгострокової відповідальності.
Навчання
Власна адвокатська практика після найму: як змінюється професійна…
Перехід до самостійної адвокатської практики потребує зміни ролі: від працівника системи або виконавця завдань — до фахівця, який сам ухвалює рішення і відповідає за результат.