Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Комітет з кримінального права та процесу очолила Анжеліка Моісєєва

Комітет з кримінального права та процесу очолила Анжеліка Моісєєва

Адвокатура 15:06 Ср 09.10.19 801 Переглядів Версія для друку

28 серпня 2019 року НААУ створено Комітет з кримінального права та процесу, який очолила Моісєєва Анжеліка Анатоліївна.

Комітет є постійно діючим колегіальним дорадчим органом при НААУ.

Метою Комітету є надання практичної та методичної правової допомоги адвокатам у здійсненні ними захисту у кримінальному провадженні та представництві інтересів потерпілого.

Коментуючи питання необхідності створення Комітету, Голова Комітету Анжеліка Моісєєва відзначила надзвичайну важливість та актуальність цієї події для адвокатської спільноти, зокрема зазначивши: “Захист особи у кримінальному провадженні був та залишається основним видом професійної діяльності адвоката. З метою вдосконалення навичок адвоката у такій нелегкій діяльності ми створюємо майданчик спілкування та обміну досвідом. Ми впевнені, що у нашому Комітеті кожен зможе знайти щось цікаве для себе.

Будь в тренді, долучайся до роботи Комітету!”

Анжеліка Моісєєва є адвокатом, партнером юридичної фірми GOLAW, а також визнаним фахівцем у галузі кримінального права та процесу. Має численні публікації на тему кримінального права та процесу у авторитетних юридичних виданнях, а також неодноразово представляла свої доповіді на вітчизняних та міжнародних юридичних форумах з питань захисту прав, свобод та інтересів особи у кримінальному процесі. Крім того, Анжеліка Моісєєва має великий практичний досвід проведення різноманітних семінарів та лекцій на кримінально-правову тематику.

За результатами досліджень національних та міжнародних рейтингів (Best Lawyers in Ukraine, Юридична премія), відзначена серед найкращих адвокатів-криміналістів країни. Має професійні відзнаки від Національної Асоціації Адвокатів України.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

 

Популярні новини

Вестник:№1-2 лютий 2020 - Вісник;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування