Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 26 вересня 2019 року НААУ створила Комітет з питань банкрутства

26 вересня 2019 року НААУ створила Комітет з питань банкрутства

Адвокатура 14:55 Вт 08.10.19 1424 Переглядів Версія для друку

26 вересня 2019 року НААУ створила Комітет з питань банкрутства. Головою Комітету призначено Анатолія Грабового.

Комітет є постійно діючим колегіальним дорадчим органом при НААУ, метою якого є об’єднання адвокатів, їх співпраця та обмін досвідом у сфері банкрутства, визначення пріоритетних напрямків практики банкрутства та формування експертної позиції у вирішенні практичних проблем у даній сфері.

«Як відомо, 21 квітня 2019 року набрав чинності Кодекс України з процедур банкрутства, який буде введено в дію вже 21 жовтня 2019 року.

Кодекс України з процедур банкрутства запроваджує нові стандарти в даній сфері правовідносин та направлений на підвищення ефективності процедур банкрутства, рівня захищеності прав кредиторів, вдосконалення процедури продажу майна боржника, пришвидшення судового процесу у справах про банкрутство, забезпечення реального виконання зобов’язань та судових рішень, а також врегулювання відносин по відновленню платоспроможності фізичних осіб.

Крім цього, Кодексом передбачені особливості провадження у справах про банкрутство окремих категорій боржників, зокрема, страховиків, професійних учасників ринку цінних паперів, державних підприємств, а також запроваджується застосування процедур банкрутства, пов’язаних з іноземною процедурою банкрутства, тобто з провадженням у справі про банкрутство, що здійснюється в іноземній державі згідно із правом цієї держави.

Нововведення повинні забезпечити належний рівень захищеності прав як кредиторів, так і боржників, однак як саме ці зміни вплинуть на процедури банкрутства однозначно покаже лише практика.» - прокоментував Анатолій Грабовий актуальність розвитку інституту банкрутства.

Анатолій Грабовий – адвокат з вісімнадцятилітнім стажем в юриспруденції, починав свою кар’єру як юрисконсульт Агентства з питань банкрутства Міністерства економіки України та на сьогоднішній день спеціалізується на наданні правової допомоги під час відновлення платоспроможності або визнання банкрутом юридичних та фізичних осіб, як боржникам так і кредиторам, працюючи в юридичній компанії GOLAW.

Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ

 
 

Популярні новини

Вестник:№1-2 лютий 2020 - Вісник;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування