Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - 20 вересня 2019 року при Національній асоціації адвокатів України було створено Комітет з питань захисту бізнесу та інвесторів. Головою Комітету призначено Сергія Хільченка

20 вересня 2019 року при Національній асоціації адвокатів України було створено Комітет з питань захисту бізнесу та інвесторів. Головою Комітету призначено Сергія Хільченка

Адвокатура
14:26 Вт 08.10.19 2646 Переглядів
Версія для друку

20 вересня 2019 року при Національній асоціації адвокатів України було створено Комітет з питань захисту бізнесу та інвесторів. Головою Комітету призначено Сергія Хільченка.

Комітет є постійно діючим колегіальним дорадчим органом при НААУ, метою якого є об'єднання адвокатів та обмін досвідом у сфері надання правової допомоги бізнесу та інвесторам, взаємодія з представниками державних та правоохоронних органів у питаннях щодо порушення законних прав та інтересів суб'єктів господарювання, формування експертної позиції у вирішенні практичних проблем, сприяння підвищенню правової культури представників бізнесу та інвесторів.

«Бізнес в Україні знаходиться в зоні постійної турбулентності. Пройти між Сцилою і Харібдою, якими є недобросовісні конкуренти та безліч контролюючих органів, допоможе якісний і професійний радник.

Практика захисту бізнесу є найбільш затребуваною та комплексною і потребує від адвоката універсальних навичок з різних галузей права.

Надаючи захист та ефективне представництво бізнесу, адвокатура, одночасно, виконує відповідальну місію розбудови сильної і економічно привабливої держави.

Наша команда має різноманітний досвід у подібних кейсах.

В сучасних реаліях не так важко почати бізнес, як його масштабувати та захистити.

Запрошуємо колег та однодумців до плідної співпраці, обіцяємо буде драйвово та цікаво.» - зазначає Сергій Хільченко, випускник програми Leadership in Law, керуючий партнер, адвокат адвокатського об'єднання «Цезар», що спеціалізується на банківському праві та фінансах, вирішенні спорів, виконання судових рішень, корпоративних спорах, захисті від кримінального переслідування, захисті прав бізнесу.

Сергій Хільченко має численні публікації у друкованих засобах масової інформації таких як: Юридична практика, Юридична газета, Український адвокат, VIP CLUB.

За версією «Вибір клієнта 2019 року» потрапив до лідерів практики Захисту бізнесу.

Брав участь як гість-фахівець у програмах на телебаченні, таких як: телекомпанія «Алекс», ТРК «Запоріжжя», телеканал «Київ», під час яких обговорювалися важливі актуальні юридичні питання, надавались юридичні консультації громадянам.

Організатор та гість численних заходів: круглих столів щодо гарантій адвокатської діяльності, обшуки та роль адвокатів при їх проведенні; антикорупційного законодавства, захист прав адвокатів; Всеукраїнська школа адміністративного судочинства ім. В.С. Стефанюка на базі ЗНУ; майстер-класи для студентів ЗНУ з метою популяризації адвокатської діяльності.


Текст і фото підготовлені командою координатора комітетів НААУ
 

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2022 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл