Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Рада адвокатів України відкрила чергове засідання в Одесі

Рада адвокатів України відкрила чергове засідання в Одесі

Адвокатура 15:59 Пт 20.09.19 902 Переглядів Версія для друку

20 вересня в Одесі розпочалось чергове засідання Ради адвокатів України. Захід відкрила голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

До порядку денного внесено питання щодо діяльності Національної асоціації адвокатів України та органів адвокатського самоврядування, ведення Єдиного реєстру адвокатів та стану сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

Члени РАУ також розглянуть низку звернень. Зокрема, щодо відповідності законопроекту №1013 про внесення змін до Конституції України (щодо скасування  адвокатської монополії) вимогам ст. 157 і 158 Конституції України; поняття «початок стажування», наявності конфлікту інтересів при наданні правової допомоги клієнтам з різним процесуальним статусом в кримінальних провадженнях; чіткого формулювання адвокатських запитів, направлених на адресу Держаудитслужби України з метою недопущення порушення прав адвокатів на адвокатський запит; внесення змін до Положення про організацію та порядок проходження стажування для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, затвердженого рішенням РАУ від 01.06.2018 року № 80 у новій редакції; вдосконалення програми генерування ордерів, в разі залучення адвоката адвокатським об’єднанням або адвокатським бюро на договірних засадах тощо.

До порядку денного також включено питання про внесення змін та доповнень до Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 14.02.2019 року, зі змінами та інші.

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2019;
№5 травень 2020 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування