Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Політики щодо повного переходу на платні заходи з підвищення кваліфікації немає

Політики щодо повного переходу на платні заходи з підвищення кваліфікації немає

Адвокатура 15:22 Пт 20.09.19 2118 Переглядів Версія для друку

НААУ після набуття чинності нових Правил підвищення кваліфікації адвокатів не змінювала політику стосовно проведення безоплатних заходів.

Про це заявила Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова під час наради з головами РАР і КДКА регіонів в Одесі.

«Всі заходи з підвищення кваліфікації в європейських адвокатура платні. Ми таку політику не проводимо і проводити її не будемо», - запевнила Голова РАУ.

Вона нагадала, що експерти, які оцінювали законопроект №9055 (нова редакція закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність») закидали безоплатність заходів з підвищення кваліфікації як таку, що дозволяє одним адвокатам навчатися за рахунок інших.  

Так, НААУ продовжує проводити безоплатні заходи у різних регіонах України, які доступні для адвокатів незалежно від регіону, де розташоване їхнє місце роботи. Ради адвокатів регіонів мають право проводити регіональні заходи безоплатно. При цьому внески не формують бюджет для заходів з підвищення кваліфікації, а за законом сплачуються на діяльність органів адвокатського самоврядування. «Деякі розпускають чутки що підвищення кваліфікації виключно за гроші – це провокатори. НААУ як робила безкоштовні заходи так і робить, ради як робили безкоштовні заходи так і продовжують у новому статусі операторів підвищення кваліфікації», - сказала Голова НААУ.

Лідія Ізовітова уточнила, що платні заходи проводяться за вузько спеціальними курсами і напрямками знань у іншому форматі.

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2019;
№5 травень 2020 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування