Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Вимога до підвищення кваліфікації пов’язана з виключним правом адвокатів на представництво в судах

Вимога до підвищення кваліфікації пов’язана з виключним правом адвокатів на представництво в судах

Адвокатура 15:09 Пт 20.09.19 3518 Переглядів Версія для друку

НААУ забезпечує підвищення кваліфікації адвокатів, яке повязане із наданням адвокатурі конституційного права на виключне представництво в судах.

Про це заявила Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова під час наради з головами РАР і КДКА регіонів в Одесі.

«Якщо НААУ забезпечує і зобов’язана забезпечити професійний рівень адвокатів,  то ми взяли це на себе і кажемо що ми сьогодні спроможні це робити. Це забезпечення має бути насамперед спрямоване на якість. Нам надали виключне право на представництво, тому що ми маємо відповідати критерію професійності», - сказала Лідія Ізовітова.

Таким чином забезпечується симетричний рівень професійності адвокатів і суддів, які проходять навчання у Національній школі суддів та на кваліфікації яких спрямовуються значні державні кошти і міжнародна допомога.

«Захищаючи права людей, ми маємо володіти вищим рівнем підготовки, ніж судді. Держава і міжнародні інституції почали потужно займатися навчанням суддів, для того щоб були високо класні судді. На цьому фоні ми маємо готувати наших адвокатів супер якісно», - наголосила голова НААУ, РАУ.

Популярні новини

Вестник:№1-2 лютий 2020 - Вісник;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування