Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Вимога до підвищення кваліфікації пов’язана з виключним правом адвокатів на представництво в судах

Вимога до підвищення кваліфікації пов’язана з виключним правом адвокатів на представництво в судах

Адвокатура
15:09 Пт 20.09.19 5400 Переглядів
Версія для друку

НААУ забезпечує підвищення кваліфікації адвокатів, яке повязане із наданням адвокатурі конституційного права на виключне представництво в судах.

Про це заявила Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова під час наради з головами РАР і КДКА регіонів в Одесі.

«Якщо НААУ забезпечує і зобов’язана забезпечити професійний рівень адвокатів,  то ми взяли це на себе і кажемо що ми сьогодні спроможні це робити. Це забезпечення має бути насамперед спрямоване на якість. Нам надали виключне право на представництво, тому що ми маємо відповідати критерію професійності», - сказала Лідія Ізовітова.

Таким чином забезпечується симетричний рівень професійності адвокатів і суддів, які проходять навчання у Національній школі суддів та на кваліфікації яких спрямовуються значні державні кошти і міжнародна допомога.

«Захищаючи права людей, ми маємо володіти вищим рівнем підготовки, ніж судді. Держава і міжнародні інституції почали потужно займатися навчанням суддів, для того щоб були високо класні судді. На цьому фоні ми маємо готувати наших адвокатів супер якісно», - наголосила голова НААУ, РАУ.

Популярні новини

Вестник:№1-2 січень-лютий 2023 - Вісник;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Міжнародна благодійна допомога для НААУ;
Стратегія НААУ 2021-2025;
Доступ до адвокатської професії -;
Рекомендації щодо захисту професейних та;
АНАЛІЗ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТА ГАРАНТІЙ;
Навчальні продукти для адвокатів;
НеВестник 4

Категорія

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл