Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Відбулося засідання Комітету законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності

Відбулося засідання Комітету законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності

Адвокатура 12:32 Чт 19.09.19 714 Переглядів Версія для друку

16-17 вересня відбулося засідання Комітету законотворчих ініціатив з питань адвокатської діяльності при Національній асоціації адвокатів України, на якому було розглянуто низку основних організаційних питань. З метою оптимізації діяльності Комітету прийнято рішення про створення у межах Комітету секцій, а саме: законопроектної, аналітичної, з питань взаємодії з Верховною Радою України.

Також на засіданні обговорено основні питання щодо плану роботи Комітету до кінця року. Основними напрямами роботи Комітету стануть: налагодження співпраці з новообраним складом парламенту, а також розробка законодавчих пропозицій в частині підвищення рівня гарантій адвокатської діяльності та послаблення податкового навантаження на адвокатів.

Текст і фото підготовлено офісом координатора комітетів НААУ

Популярні новини

Вестник:Річний звіт НААУ 2019;
№5 травень 2020 - Вісник;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування