Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Робочу групу з питань безоплатної правової допомоги створено при НААУ

Робочу групу з питань безоплатної правової допомоги створено при НААУ

Адвокатура 21:05 Вт 10.09.19 1313 Переглядів Версія для друку

При Національній асоціації адвокатів України створено Робочу групу з аналізу діяльності та подальшого реформування системи безоплатної правової допомоги.

Її метою буде пошук шляхів щодо здешевлення правосуддя, економії державного бюджету, підвищення доступу населення до правової допомоги, розробка змін до законодавства України про безоплатну правову допомогу, а також налагодження відносин у сфері надання безоплатної правової допомоги.

До складу Робочої групи увійшли заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій, Голова ВКДК, Комітету з питань безоплатної правової допомоги при НААУ Сергій Вилков, заступник голови Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності при НААУ Юрій Григоренко, Голова Комітету з підвищення професійної кваліфікації при НААУ Олена Сібільова, Голова Комітету з питань антикорупційної політики та комплаєнсу при НААУ Олександр Готін та керівник Секретаріату НААУ, Секретаріату РАУ Вадим Красник.

Відповідне розпорядження підписала Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова.

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування