Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - У Ніжині відкрито навчальну аудиторію імені адвоката Олександра Кониського

У Ніжині відкрито навчальну аудиторію імені адвоката Олександра Кониського

Адвокатура 14:08 Пн 09.09.19 819 Переглядів Версія для друку

5 вересня у Ніжині з ініціативи Центру досліджень адвокатури і права  відбулася урочиста академія «Адвокатура Чернігівщини у світлі минулого і сучасності» у стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

В урочистостях взяли участь керівник Центру досліджень адвокатури і права, проректор Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України Ірина Василик, заступник голови Комітету захисту прав адвокатів та адвокатської діяльності Національної асоціації адвокатів України, адвокат Юрій Григоренко, адвокат, доктор юридичних наук, голова секції інтелектуальної власності НААУ, начальник відділу сприяння захисту прав Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент), член Апеляційної палати Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Микола Потоцький, ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександр Самойленко, голова Ради адвокатів Чернігівської області Галина Якуба, член Ради адвокатів України, представник Чернігівської області, адвокат Людмила Гринь, директор Ніжинського краєзнавчого музею імені Спаського Генадій Дудченко, адвокати, викладацький склад юридичного факультету, історики та краєзнавці.

У рамках заходу відбулося урочисте відкриття навчальної аудиторії імені адвоката, громадського діяча, перекладача, цивіліста Олександра Кониського, - автора слів духовного гімну України «Боже, великий, єдиний» й підписання тристороннього меморандуму про співробітництво між НААУ, Радою адвокатів Чернігівської області та Університетом.

Меморандум передбачає проведення спільних наукових і практичних заходів, підготовку спільних наукових видань, розробка і впровадження в освітній процес Університету вибіркових начальних дисциплін з історії становлення та розвитку інституту адвокатури, відкриття тематичних кабінетів та аудиторій, і основне, - організація навчальних, виробничих та переддипломних практик на базі НААУ, рад адвокатів регіонів.

Ірина Василик подарувала бібліотеці Університету видання НААУ з історії адвокатури, які будуть активно залучені у навчальний процес, а також представила виставку Центру досліджень адвокатури і права НААУ «Адвокати в українському державотворенні». Захід передбачав і навчальну частину для студентів у формі майстер-класів від адвокатів Миколи Потоцького та Юрія Григоренка на теми:

 «Захист права інтелектуальної власності в судовому порядку» та «Професійні права адвокатів та гарантії адвокатської діяльності», які викликали особливе зацікавлення серед студентів та професорсько-викладацького складу, а також відвідування музею Миколи Гоголя та картинної галереї Університету.

«Висловлюємо подяку Ректору Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександру Самойленку, юридичному факультету НДУ ім. М. Гоголя і його декану Володимиру Мартиненку, Раді адвокатів Чернігівської області, Національній асоціації адвокатів України і адвокатам-практикам за співпрацю, проведення такого гарного заходу і початок продуктивного співробітництва!

Це стало можливим тільки завдяки об'єднанню зусиль усіх нас, злагодженої роботи і розуміння важливості національної пам'яті, підвищення освітнього рівня студентства і виховання розумного, свідомого покоління майбутніх юристів і адвокатів!» - Ірина Василик

 

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування