Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Голова Національної асоціації адвокатів України Лідія Ізовітова взяла участь в урочистому зібранні, присвяченому початку роботи Вищого антикорупційного суду

Голова Національної асоціації адвокатів України Лідія Ізовітова взяла участь в урочистому зібранні, присвяченому початку роботи Вищого антикорупційного суду

Адвокатура 17:39 Чт 05.09.19 1233 Переглядів Версія для друку

Голова Національної асоціації адвокатів України Лідія Ізовітова взяла участь в урочистому зібранні, присвяченому початку роботи Вищого антикорупційного суду.

Відкривав захід Президент України Володимир Зеленський. Серед присутніх були Генеральний прокурор України, керівники САП та НАБУ, судді різних інстанцій та міжнародні партнери.

Вся адвокатська спільнота вітає суддів Вищого антикорупційного суду з початком роботи та висловлює сподівання, що їх діяльність буде неполітизованою та незалежною від української влади та міжнародних партнерів.

Адвокати, як безпосередні учасники судових процесів, глибоко переконані, що рішення Вищого антикорупційного суду будуть об’єктивними та неупередженими до українців, стосовно яких буде здійснюватися захист.

Популярні новини

Вестник:№12 грудень 2019 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2018;
Партнерська програма 2019;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 5;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування