Національна Асоціація Адвокатів УкраЇни - Рада адвокатів Кіровоградської області звернулася до Нацполіції та прокуратури Кіровоградської області щодо вбивства адвоката Іванова

Рада адвокатів Кіровоградської області звернулася до Нацполіції та прокуратури Кіровоградської області щодо вбивства адвоката Іванова

Адвокатура 16:55 Чт 22.08.19 1589 Переглядів Версія для друку

Рада адвокатів Кіровоградської області направила звернення до прокурора Кіровоградської області та начальника ГУНП в Кіровоградській області з проханням взяти під особистий контроль процесуальне керівництво та хід досудового розслідування вбивства адвоката Олександра Іванова.

Вимогою РАР також є задіяння максимального складу поліції та їхніх засобів задля встановлення місця знаходження злочинців і притягнення до відповідальності усіх причетних.

22 серпня також збереться на екстрене засідання Комітет захисту прав адвокатів при НААУ, яке буде присвячене заходам належного реагування на жахливе вбивство захисника.

Рада адвокатів України також тримає цю ситуацію в фокусі уваги і після узагальнення інформації про цей злочин добиватиметься належної кваліфікації цього злочину (злочин щодо захисника) та реакції з боку правоохоронців.

 

Популярні новини

Вестник:№6 червень 2020 - Вісник;
Річний звіт НААУ 2019;
Партнерська програма 2020;
Звіт НААУ про порушення 2014-2018;
Навчальні продукти для адвокатів;
Про НААУ Вісник;
Стратегія розвитку НААУ до 2020;
НеВестник 4

Будьте проінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої організації, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Subscribe to our mailing list

* indicates required

Надішліть файл із текстом публікації у форматі *.doc, фотографію за тематикою у розмірі 640х400 та Ваше фото.

Оберіть файл

НААУ вітає Вас на новому сайті!

Ця онлайн-платформа розроблена відповідно до структури глобального корпоративного сайту та сприяє кращому розумінню компетенції та напрямків діяльності Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Сайт демонструє наше прагнення відповідати найвищим інформаційним стандартам сучасності. За його допомогою асоціація має змогу активно взаємодіяти із кожним користувачем.
Запрошуємо почати ознайомлення з порталом

Дізнатись що нового? Почати користування